התחברות
התחבר באמצעות פייסבוק
התחבר באמצעות גוגל פלוס
התחבר באמצעות דואר אלקטרוני
יש להזין דוא"ל וסיסמא
שם משתמש
סיסמא
התחבר
שכחת סיסמא ?
לחץ כאן לשחזור סיסמא
אינך משתמש רשום ?
לחץ כאן להרשמה
אין לך חשבון משתמש? הרשם עכשיו
הרשמה כמשתמש חדש
שם משתמש
מספר נייד
דוא"ל
סיסמא
אימות סיסמא
הרשם
077-20-400-55
לפרטים והזמנות התקשרו
האזור האישי שלי
התחברות הרשמה

מורזין לרוכבי שבילים

הספקנים יצאו בהצהרה "כותרת לא אמינה", הסקרנים יקראו את המאמר עד הסוף וימשיכו לחפש מידע שיחזק את הכתוב כאן וכזה תמצאו לא מעט. אז הנה כמה נתונים שחשוב שתדעו על מרחב הרכיבה הגדול והמפותח ביותר באירופה:


  1. 50% מהרוכבים האירופאים במורזין הם רוכבי שבילים קלאסים

  2. ארוע הרכיבה הגדול ביותר במרחב Passport de soleil, פונה לקהל רוכבי השבילים ואף מדגיש זאת במאות תמונות וסרטוני וידאו המתעדים את קבוצות רוכבי השבילים.

  3. במרחב הרכיבה כולו תמצאו המון שבילי רכיבה בהפרדת דרגות קושי, מהשבילים הרגועים ביותר ועד למאתגרים ביותר הן באזור הצרפתי והן באזור השוויצרי.

  4. בחמש שנים האחרונות, לשכת התיירות האזורית השקיעה מאות אלפי יורו בהכשרת "שבילי רכיבה לבנים", בעיקר בכדי למשוך את רוכבי השבילים המהווים את האחוז הגבוה ביותר מבין רוכבי האופניים.

  5. מורזין וסביבתה מעמידה לרשות רוכבי האופניים כ- 600 ק"מ מסלולי רכיבה ו- 24 מעליות הפעילות מידי יום בין השעות 08:30-16:30. המרחב נחשב לגדול ולפופולרי ביותר באירופה!


אז כפי שאתם יכולים להבין, גם לנו כחברת תיירות אופניים מאוד חשוב להעביר את המסר, לכם רוכבי השבילים שמורזין והסביבה מזמן כבר לא משרתים רק רוכבי דאונהיל ואנדורו.

אז מה אנחנו מציעים לרוכבי השבילים:


  1. לפני הכל, ייעוץ עם מומחי מורזין שרכבו שם לא מעט! וזאת על מנת שתהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון!

  2. התייעצות בדירתכם עם אחד מנציגי החברה כבר ביום ההגעה למורזין או לה ז'ה.

  3. רכיבת היכרות עם אחד מנציגי החברה במורזין ביום הרכיבה הראשון. כך נבטיח לכם התחלה רגועה ובעיקר בטוחה. במהלך רכיבת ההיכרות תלמדו על המסלולים המומלצים להמשך השבוע, הצמתים החשובים, כמו גם טיפים חשובים לרכיבה בתנאי מזג האוויר הצפויים לשבוע בו תהיו. כאן חשוב לנו להדגיש שמדובר ברכיבת היכרות ולא בהדרכה!

  4. שלושה ימי הדרכה פרטית לקבוצה שלכם (7 שעות מידי יום!!!) עם מדריך מקומי שישפר לכם משמעותית את רמת רכיבתכם, יוביל אתכם בשבילים הנכונים תוך התחשבות מלאה ברמתכם ויגלה לכם מקומות מופלאים שרק מדריך מקומי יכול! במסגרת ההדרכה תהיה לכם אפשרות לשלב גם יום של רכיבת דאונהיל. (בכפוף לזמינות אופניים מתאימים)


אז איך כל הטוב הזה מוצע לכם רוכבי השבילים רק השנה? כי החל מקיץ 2019 נפעיל טיסה שלנו מידי שבת לז'נבה, טיסה שבה המחיר אטרקטיבי ובעיקר אינו משתנה מרוכב אחד לשני ומאפשר לנו להציע לקבוצות מחיר אחיד, שהיה עד לא מזמן בגדר חלום לחבילות הכוללות הכל למורזין.


אז איך מתקדמים?

התקשרו אלינו, הזדהו כקבוצת רוכבי שבילים, קבלו הצעה אטרקטיבית לחבילה שבועית הכוללת הכל, עוד באותו יום כבר תוכלו להתחיל לחלום מורזין. 


לכתבה זו צירפנו תמונות מאירוע Passport du soleil , המושך אליו למורזין מידי חודש יוני עשרות אלפי רוכבי שבילים למורזין וסביבתה! קרדיט: לשכת התיירות של מורזין.
מעוניינים להתייעץ?

שלחו אלינו פניה info@club-giraffe.co.il

או התקשרו 077-2040055

תמיד לרשותכם

צוות קלאב ג'ירף