התחברות
התחבר באמצעות פייסבוק
התחבר באמצעות גוגל פלוס
התחבר באמצעות דואר אלקטרוני
יש להזין דוא"ל וסיסמא
שם משתמש
סיסמא
התחבר
שכחת סיסמא ?
לחץ כאן לשחזור סיסמא
אינך משתמש רשום ?
לחץ כאן להרשמה
אין לך חשבון משתמש? הרשם עכשיו
הרשמה כמשתמש חדש
שם משתמש
מספר נייד
דוא"ל
סיסמא
אימות סיסמא
הרשם
077-20-400-55
לפרטים והזמנות התקשרו
האזור האישי שלי
התחברות הרשמה

Chalet La Chaumiere

Les Gets

חדר אחסון לאופניים
שטיפת אופניים
350 מטר
מהרכבלים
350 מטר
מהמרכז
צילם: אילן שחם
צילם: אילן שחם
צילם: אילן שחם
צילם: צפריר ברגר
צילם: אילן שחם
צילם: אילן שחם
צילם: אילן שחם
צילם: אילן שחם

מורזין | צרפת | רוכבי אופניים | תענוג :)


אנחנו כאן לעשות לכם סדר ביעד מס' 1 באירופה לרכיבת שטח.

בסיום הכתבה יהיו ברשותכם לא מעט סיבות לסמן את מורזין כיעד הבא שלכם.

 

אז לפני הכל תזכרו שעם ההגעה לז'נבה, יקבלו את פניכם נציגי קלאב ג'ירף כבר בשדה התעופה!

 

ועכשיו רגע ... רגע ...רגעמורזין זה יעד לרוכבי DH בלבדלא כך?? לאולאולא ולא
זה היה נכון פעםמזמןלא עודהשקעה חסרת תקדים בתשתיות והכשרת מסלולים התואמים לכל רמות הרכיבההפכו את המקום לבירת רוכבי אופני ההרים לכולםםםם.

מורזין כיום היא גן עדן לרכיבה לכ..ו..ל..ם בין אם אתם רוכבי XC שמחפשים רק לטיילבין אם אתם רוכבי AM שמחפשים ירידות אבל לייט וכמובן אם אתם רוכבי  DH


בואו נתחיל ...
Morzine נמצאת באלפים הצרפתים בגובה 1000 מטר מעל פני היםמרחק שעה ורבע נסיעה בלבד מגנבהוהיא העיירה המרכזית והגדולה ביותר באתר סקי עצום ממדים שנקרא Portes Du Soleil (שער השמש).
אז אתם שואלים למה דווקא מורזין? אוי ... המון סיבות!

הרכבלים! כשאנחנו נוסעים לרכוב בחו"לאנחנו מחפשים את החוויה הכי שונה שניתן לקבל ממה שיש לנו פה בפרובינציהרכבלים כבר פגשנואפילו אצלנו (מנרהחרמון), אבל אצלנו מדובר על רכבל אחדדמיינו לעצמכם את הכרמלרמות מנשה והגלבוע גם יחד מחוברים ביניהם ב-24 רכבליםובהפרשי גבהים גדולים פי כמה וכמהתוסיפו לזה נוף אלפיני של מצוקיםשלג עדאגמים וכו‘, ותבינו למה דווקא מורזיןזו הרי חווית רכיבה מטורפת לה אין בעולם אח ורע.

מגוון השבילים האינסופי - 650 ק"מ של שבילים מכל הרמותממתחילים ועד דאון הילמשבילים ירוקים בזוויות יחסית מתונותועד סינגלים שחורים בזוויות מטורפותכשעליהם נוספים פארקים שלמים של קפיצותכמות שבילים כזו יש רק באגם גרדה באיטליהאך מגוון כזה אין בשום מקום בעולם.

העצמאות - מסלולי הרכיבה במורזין משולטים היטב וקלים מאד לאיתור
כך שכל אחד יכול למצוא את דרכו בקלותבדיוק כמו ‘אתר הבית‘ של כל אחד מאתנועצמאות כזו ניתן למצוא בחופשת סקי כמעט בכל אתראבל בעולם תיירות האופניים הבתולי אין עוד דברים כאלה.

הנוחות - מורזין נמצאת בסה"כ שעה ורבע מגנבהשאטלים שעובדים 24 שעות ביממה וערוכים להובלת אופנייםהופכים את ההגעה אליה לפשוטה ביותרהיצע המגורים המתאימים לאחסון רוכבי אופניים גדול מאדושירותי הטיפול המקומיים באופניים הינם רבים.

 

מתי כדאי להגיע למורזין?
חופשת אופניים במורזין כדאית רק כשכלל הרכבלים פתוחיםוזה קורה מסוף השבוע האחרון של יוני ועד סוף השבוע האחרון של אוגוסט או הראשון של ספטמבר.


ומה עם גשם?
טוב תודהמה שלומכםיש גשםכמו בכל אירופהוברוב ימי הגשם רוכבים.
כמו כן אל תאמינו לכל הסיפורים שאומרים שביולי יש יותר גשם מאוגוסט או להפךאין שום סטטיסטיקה שתומכת בסיפור הזה.


למי זה מתאים?
לכל אדם שאופני הרים הם התחביב שלובו הוא עוסק באופן קבוע (פעם או פעמיים בשבועומתורגל ברכיבה בירידות (וירידות לצורך העניין הן הרי ירושליםהגליל והכרמל).


היזהרו מתפיסה מוטעית! חיפוש השם מורזין ב-Google  או Youtube יניב כמעט אך ורק תוצאות מתחום ה-Downhill מרובה המיגון והסיכונים טעותכאמור בפתיחהמקום הוא גן עדן לכולםחפשו סרטים של אירוע ה-Passportes du Soleil וחוו בעצמכם.


איפה רוכבים?

ראשיתלצורך התמונה הכוללתבמורזין אין צורך ברכבהרכבלים יוצאים מתוך העיירה ומקושרים ביניהםואין צורך בשום הסעות.

ממורזין יוצאים שני רכבליםהאחד נקרא Pleney ומשמש גם לעליה להר הקרוי כך ולמסלולים היורדים ממנווגם כנקודת יציאה לרכיבה לאזור העיירה לז'ה (Les Gets). השני נקרא  Super Morzine ומשמש כצינור יציאה לכל האזורים המרוחקים.


העיירה לזה נמצאת כחמישה ק"מ מערבית למורזיןו-300 מטר מעליה ויוצאים ממנה שני רכבליםהאחד נקרא  Chavannes והשני Mont Cherryמקצה שני הרכבלים השונים יורדים מספר מסלולים חזרה לעיירה לז'הושני מסלולים כל הדרך עד למורזין. בסוף יום הרכיבה בלזה ניתן להתגלגל חזרה למורזין גם על הכביש.


חזרה ל-Super Morzine
הסופר מורזין ורכבל ה-Zore שבהמשכו משמשים כאמור כצינור יציאה לאזורי רכיבה נרחבים. בסוף ה-Zore מדוושים עד קרוב לעיירה Avoriaz ויורדים מזרחה לעמק שנקרא לינדרה (Lindarets)הלינדרה הוא צומת מרכזי בו תעברו כמה וכמה פעמים במהלך החופשהמלבד שניים-שלושה בתי קפהתמצאו בלינדרה גם שני רכבלים להמשך הטיולורכבל נוסף באמצעותו תחזרו לקראת סוף היום ל- Avoriaz בדרך הביתהלמטיילים שביניכם פתוחה גם אופציה נוספתיציאה מלינדרה ברכיבה לכיוון אגם Montrioned .


חושבים שזהו ...? שוב טעיתם.  מלינדרה יוצאים גם שני רכבליםהאחד לכיוון Mossettes  - הנקודה הגבוהה ביותר באזורובהמשך הרכיבה לעיירות השוויצריות Les Crosets & Champeryהרכבל השני נקרא Chaux Fleurieממנו יורדים כמה מסלולים לפארק הקפיצות של Chatel (שנקרא כך למרות שהוא רחוק מהעיירה הנושאת את אותו השם), ומומלץ לעבור שם גם אם אינכם נמנים על קהל האקסטרים. מפארק הקפיצות ניתן להמשיך לטיולים רחוקים הכוללים את העיירה Chatel  והלאה ל- Morgin , Torgonו-Champousinממנה ניתן להמשיך ל-Les Crosets ולחזור הביתה דרך צדו השוויצרי של רכבל ה- Mossettes עליו סיפרתי לכם קודם

בקיצורלא ממש חסר לאן לרכוב... ואם תרצו ייעוץ ממוקדהנציגים שלנו במורזין תמיד ישמחו לשבת אתכם עם מפה פתוחה והמלצות חמותוזה קורה מידי ערב בנקודת מפגש קבועה.


החלטתםסבבהאז איך טסים?

החבילות שלנו כוללות טיסת קלאב ג'ירף לג'נבה, במטוס מרווח (בוינג 737-900) של אל על, תהנו מטיסה נוחה ומשעות סופר נוחות. קיימת כמובן גם אפשרות להטיס את האופניים האישיים שלכם בעלות נוספת.

איך מגיעים מג‘נבה למורזין?
קל ופשוט, שרות שאטלים של ג'ירף המצויד בטריילרים לאחסון ארגזי האופניים.

איפה לנים?
במלונות, בדירות או בבתים פרטיים (Chalet)
שיטת הלינה הפופולארית ביותר במורזין היא בדירות מאובזרות למחייה – חדרי מגורים, שירותים, מקלחות, מטבח מאובזר, וסלון נעים. כמובן שיש גם לא מעט מלונות. בקבוצה של שני אנשים אנו ממליצים ללכת למלון, משלושה ומעלה אנחנו ממליצים ללכת לדירה. ברשותנו מגוון גדול של דירות, כמו גם קשרים עסקיים עם כמה וכמה מלונות.

איפה אוכלים?
במורזין ולז‘ה כמות לא קטנה של מסעדות.
בנוסף, באופן די מפתיע, הסופרמרקטים זולים מישראל, וכוללים מגוון בהחלט מעניין ואיכותי של אפשרויות מזון.

מה עושים בערב?
מתפרקים מיום הרכיבה הקשה שעבר עלינו, או שהולכים לבר או המסעדה שבא לכם.

איך מתקנים אופניים?
במורזין ולז‘ה כמה וכמה חנויות אופניים עם רמת מכונאות בהחלט טובה, ומלאי חלפים לא קטן.

מה עושים ביום שהחלטנו לא לרכוב?
מורזין היא כפר נופש, וככזה היא מציעה מגוון אפשרויות גדול: ראפטינג, קניונינג, פארק חבלים, אומגה מטורפת, טיסה במצנחי רחיפה, נסיעה לג‘נבה, ועוד.

משך החופשה
החופשות של קלאב ג'ירף הן על בסיס של מחיר שבועי משבת עד שבת (6 ימי רכיבה נטו).

למה לנסוע איתנו ולא לבד?

  1. לראשונה בישראל, חבילות למורזין הכוללות טיסה ישירה מידי שבוע, הטיסה שלנו מאפשרת להציע לכם מחירי חבילות ללא תחרות מכל אופציה חלופית ובנוסף... תרוויחו מידע אמין, אחריות ולא מעט יתרונות שלא תמצאו בשום מקום אחר בוודאות!
  2. רמת לינה מעולה ללא שום הפתעות לא נעימות! היינו, בדקנו ואישרנו.
  3. מס מקומי, ניקיון סופי של הבקתה/דירה/חדר, מצעים ומגבות כלול במחיר! לא חשבתם על זה נכון? 
  4. שני נציגים ישראלים במורזין למתן מענה 24/7, במקרים מסוימים לא ניתן למדוד את ערך נוכחותם! האמינו לנו!
  5. ייעוץ פרונטלי וטלפוני בבחירת מסלולי הרכיבה.
  6. אחסון מוסדר של אופניים בלילות למניעת גניבות.
  7. הנחה ברכישת ביטוח רפואי מקצועי לרוכבי אופניים של חברת "הראל".
  8. הנחה בלעדית בהשכרת אופניים וכרטיס לרכבלים.
  9. דמי ביטול נוחים מאוד ואפשרות שינוי הזמנה ושם בעלות נמוכה עד שבוע לפני מועד היציאה!
  10. ובעיקר כי 12.000 רוכבי אופניים ישראלים ואירופאים (רובם לקוחות חוזרים)... לא יכולים לטעות.


אז מה הפלא שאחרי שבוע במורזין חוזרים אליה מידי שנה שוב ושוב ושוב

בין לקוחותינו יש לא מעט רוכבים שהשנה יגיעו למורזין בפעם השלישיתרביעיתואפילו שמינית ברציפות!


רוצים לקבל מידע על מסלולים מומלצים המחולקים לפי סגנונות רכיבה?
חזרו לדף הבית ובחרו את סגנון הרכיבה שלכם באחד הריבועים הגדולים בראש הדףרוצים לדעת עוד פרטיםצלצלו אלינו ואחד מרוכבי האופניים המקצועיים שלנו ישמח לתרום מניסיונו בכדי להבטיח לכם שבחרתם נכון!


מחכים לארח אתכם במורזין

צוות Club Giraffe
www.club-giraffe.co.il

מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם
שלח
Chalet La Chaumiere
*המחירים הינם מחירים מינימליים לאדם
דירה 1 - שלושה חדרי שינה וסלון 6-4 אורחים
4 - 6 אנשים, לינה בלבד
קומת קרקע, 85 מ"ר, 3 חדרי שינה, בכל חדר 2 מיטות יחיד (במידת הצורך ניתן להפוך למיטת זוגיות). סלון מרווח, מטבח מאובזר, פינת אוכל (בשטח אחד), 2 שרותים, 2 מקלחות, יציאה למרפסת. מס' הדירה - 1
דירה 2 - שלושה חדרי שינה וסלון 6-4 אורחים
4 - 6 אנשים, לינה בלבד
קומת קרקע, 75 מ"ר, 3 חדרי שינה, מפרט חדרים: שני חדרי שינה עם 2 מיטות יחיד בכל אחד (במידת הצורך ניתן להפוך למיטות זוגיות) ,חדר שינה עם מיטת קומותיים. סלון, מטבח מאובזר, פינת אוכל, 2 חדרי שירותים, 2 חדרי רחצה עם מקלחות. יציאה למרפסת קטנה. מס' הדירה - 2
דירה 3 - חמישה חדרי שינה וסלון 13-8 אורחים
8 - 13 אנשים, לינה בלבד
קומה ראשונה, 140 מ"ר, 5 חדרי שינה, מפרט חדרים: שלושה חדרי שינה עם שתי מיטות יחיד בכל אחד (במידת הצורך ניתן לחבר למיטות זוגיות). חדר שינה עם 2 מיטות יחיד + מיטת קומותיים. חדר שינה עם שלוש מיטות יחיד (במידת הצורך הניתן להפוך למיטה זוגית ומיטת יחיד). ספה נפתחת לאורח אחד, סלון, מטבח מאובזר, פינת אוכל, 5 חדרי רחצה עם מקלחת/אמבטיה, 6 חדרי שרותים, יציאה לחצר אחורית בה נמצא הג'קוזי של ה-Chalet. מס' הדירה - 3
דירה 4 - ארבעה חדרי שינה וסלון 11-7 אורחים
7 - 11 אנשים, לינה בלבד
קומה ראשונה, 130 מ"ר, 4 חדרי שינה, מפרט חדרים: 3 חדרי שינה עם 2 מיטות יחיד בכל אחד (במידת הצורך ניתן להפוך למיטות זוגיות). חדר שינה ובו 2 מיטות יחיד עם נישה נפרדת ובה מיטת קומותיים. סלון, מטבח מאובזר, פינת אוכל, 5 חדרי שרותים, 4 חדרי רחצה עם מקלחות/אמבטיות. יציאה לחצר אחורית בה נמצא הג'קוזי של ה-Chalet מס' הדירה - 4
דירה 5 - ארבעה חדרי שינה וסלון 8-6 אורחים
6 - 8 אנשים, לינה בלבד
קומה שניה, 80 מ"ר, 4 חדרי שינה, מפרט חדרים: 3 חדרי שינה עם 2 מיטות יחיד בכל אחד (במידת הצורך ניתן להפוך למיטה זוגית). חדר שינה ובו מיטת קומותיים. סלון, מטבח מאובזר, פינת אוכל, 3 חדרי שרותים, 3 חדרי רחצה עם מקלחות/אמבטיות. ג'קוזי בשטח הציבורי. מס' הדירה - 5
דירה 6 - ארבעה חדרי שינה וסלון 9-6 אורחים
6 - 9 אנשים, לינה בלבד
קומה שניה, 85 מ"ר, 4 חדרי שינה, מפרט חדרים: 3 חדרי שינה עם 2 מיטות יחיד בכל אחד (במידת הצורך ניתן להפוך למיטה זוגית). חדר שינה עם 3 מיטות יחיד. סלון, מטבח מאובזר, פינת אוכל, 3 חדרי שירותים, 3 חדרי רחצה עם מקלחות/אמבטיות,. ג'קוזי בשטח הציבורי. מס' הדירה - 6