התחברות
התחבר באמצעות פייסבוק
התחבר באמצעות גוגל פלוס
התחבר באמצעות דואר אלקטרוני
יש להזין דוא"ל וסיסמא
שם משתמש
סיסמא
התחבר
שכחת סיסמא ?
לחץ כאן לשחזור סיסמא
אינך משתמש רשום ?
לחץ כאן להרשמה
אין לך חשבון משתמש? הרשם עכשיו
הרשמה כמשתמש חדש
שם משתמש
מספר נייד
דוא"ל
סיסמא
אימות סיסמא
הרשם
077-20-400-55
לפרטים והזמנות התקשרו
האזור האישי שלי
התחברות הרשמה

CGH- LE Hameau du Beufortain

Les Saisies

אתר הנופש Les Saisies, שהתפרסם בזכות המשחקים האולימפיים, עיירה אותנטית בעלת אופי משפחתי. שוכן בלב ביופורטן ואזור Espace Diamant. בית הדירות רגוע, מרווח ומקסים אל מול נוף מרהיב של המונבלאן. בריכת השחייה מקורה, סאונות, חמאם ולחדר כושר. אפשרות לעיסויים, טיפולי גוף ופנים בתוספת תשלום.
מיקום
שוכן בלב ביופורטן ואזור Espace Diamant.
מרחק משדה תעופה
כ-120 ק"מ משדה התעופה של ג'נבה (כשעה ו-45 דקות)
הערות המקום
שירותים הכלולים בדירות מיטות מוצעות בהגעה, מגבות, 2 מגבות מטבח, ערכת ניקיון, גישה חופשית לאזור המנוחה ולבריכת השחייה. חניה חופשית. WIFI חינם
מעוניינים במידע נוסף?
מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם
שלח
CGH- LE Hameau du Beufortain
*המחירים הינם מחירים מינימליים לאדם
חדר שינה וסלון 35 מ"ר
2 - 4 אנשים, לינה בלבד
דירת חדר שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מיטה זוגית. מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.
2 חדרי שינה וסלון 40 מ"ר
4 - 6 אנשים, לינה בלבד
דירת 2 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד. טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מיטה זוגית ועוד חדר שינה עם מיטת קומותיים (מתאימים לילדים בגיל 6-14). מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.
2 חדר שינה וסלון 45 מ"ר L
4 - 6 אנשים, לינה בלבד
דירת 2 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מטה זוגית וחדר שינה נוסף עם שתי מיטות יחיד. מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.
3 חדרי שינה וסלון 55-60 מ"ר
6 - 8 אנשים, לינה בלבד
דירת 3 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מיטה זוגית, חדר שינה עם שתי מיטות יחיד וחדר שינה נוסף עם מיטת קומותיים. מטבח מאובזר- כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.
3 חדרי שינה וסלון 75-80 מ"ר L
6 - 8 אנשים, לינה בלבד
דירת 3 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מיטה זוגית ושני חדר שינה עם שתי מיטות יחיד בכל חדר. מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים נפרדים
3 חדרי שינה וסלון דופלקס 75-80 מ"ר
6 - 8 אנשים, לינה בלבד
דירת 3 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. חדר שינה עם מיטה זוגית ועוד שני חדרי שינה עם שתי מיטות יחיד בכל חדר. מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים נפרדים
4 חדרי שינה וסלון 90-100 מ"ר
8 - 10 אנשים, לינה בלבד
דירת 4 חדרי שינה וסלון. סלון עם שתי ספות נפתחות לשתי מיטות יחיד. שני חדרי שינה עם מיטה זוגית בכל חדר, ושני חדר שינה עם שתי מיטות יחיד בכל חדר. מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.
5 חדרי שינה וסלון 130 מ"ר
10 - 12 אנשים, לינה בלבד
דירת 5 חדרי שינה וסלון סלון עם שתי ספות הנפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה ומרפסת. שני חדרי שינה עם מיטה זוגית בכל חדר ושלושה חדרי שינה עם שתי מיטות יחיד בכל חדר מטבח מאובזר: כיריים, תנור, מקרר, מדיח כלים, מכונת קפה, קומקום, טוסטר. חדר רחצה ושרותים.